?>
تاریخ انتشار : جمعه 30 دی 1401 - 16:18
کد خبر : 735

تست شخصیت شناسی با توجه به فرم پیشانی

تست شخصیت شناسی با توجه به فرم پیشانی
شاید بیشتر شبیه سرگرمی باشد اما دلایلی وجود دارد که نشان می دهد خصوصیات رفتاری انسان ها با تیپ و قیافه آنها بی ارتباط نیست

امروز تست شخصیت شناسی فرم پیشانی رابرایتان آورده ایم تا ارتباط بین پیشانی و شخصیت شما را بررسی کنیم.

شماره یک پیشانی بزرگ

شما فردی با اراده وعاقل و باهوش و منظم هستید و در مشاوره دادن خوب هستید وچند استعداد دارید. شما با رویکردی متعادل زندگی می کنید. شما توانایی های تفکر یا تحلیل بسیار خوبی دارید که به شما کمک می کند در هر تلاشی که انجام می دهید موفق باشید.

شما به شدت از خود و توانایی هایتان راضی هستید. تنهایی شما را آزار نمی دهد. بسیار سریع یاد میگیرید. شما از مسئول بودن لذت می برید و فرصت ها را از دست نمیدهید. شما از آن دسته افرادی هستید که از مشاهده و کشف راه های جدید لذت می برید. معمولاً تاجران موفق و افراد مشهورپیشانی بزرگی دارند. زندگی اجتماعی خوبی دارید. در مورد چیزهای کوچک سر و صدا و جنجال نکنید و خشم خودتان را کنترل کنید.

شماره دو پیشانی باریک

شما شخصیت منحصر به فرد و کمیابی دارید و از شراکت لذت میبرید. بیشتر به حرف دلتان گوش می دهید تا ذهنتان. شما به جای اینکه در مورد چیزی فکر کنید احساسات خودتان را دنبال می کنید. شما اجازه نمی دهید که منفی بافی شما را تحت تاثیر قرار دهد. وقتی ناامید میشوید بلافاصله دلیلی برای شادی و مثبت نگری پیدا میکنید. از آسیب دیدن میترسید بهمین خاطر با دیگران درگیر نمیشوید و دور می مانید. شما همدل هستید و از کمک به دیگران لذت می برید. طبیعت مهربان شما گاهی شما را در موقعیت هایی قرار می دهد که مردم به شما آسیب می رسانند و از مهربانی شما سوء استفاده می کنند. شما دوست ندارید بیش از حد در مرکز توجه باشید .شما طبق قوانین و ارزش های خودتان زندگی می کنید . بسیار خوشحال هستید و به خودتان افتخار می کنید.

شماره سه پیشانی منحنی

شما فردی شاد و راحت و صمیمی هستید. شما با همه براحتی دوست میشوید و سبک زندگیتان الگوی اطرافیانتان است. شما هاله ای گرم و مثبت از خودتان ساطع می کنید. شما میدانید که چه بگویید و چه زمانی آن را بگویید و فردی بسیار خوش بین هستید. شما دیگران را برای رسیدن به رویاها و اهدافشان تشویق میکنید. شما آهنربای شادی و انرژی مثبت هستید. در هر کاری که انجام می دهید بهترین هستید و در برخورد با موقعیت‌های سخت و موقعیت‌های اجتماعی دشوار بسیار آرام هستید. شما زودباور و صبور هستید اما اگر با یک موقعیت چالش برانگیز روبرو شوید به احتمال زیاد ندای قلبتان را گوش میکنید.

شماره چهار شخصیت پیشانی M شکل

شما فردی هنرمند و خلاق هستید. دوست دارید فضایی برای ابراز وجود داشته باشید. شما بسیار تخیلی هستید و دوست دارید در هر کاری که انجام می دهید مهربان و صبور باشید. شما خلاق هستید و درهمه کارهایی که انجام می دهید منحصر به فرد هستید حتی در یک کار ساده مانند لباس پوشیدن . شما در بیشتر مواقع بسیار آرام هستید اما گاهی اوقات کنترل خودتان را از دست میدهید و عصبانی میشوید و سریع دیگران را میبخشید و به ندرت کینه به دل میگیرید. شما از عزیزان وخانواده و دوستان خودتان بسیار محافظت می کنید. مهارت های هنری و قدرت تخیل شما به شما در ساختن هر چیزی کمک می کند. شما کلی نگر هستید و متوجه جزئیات نمی شوید.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.