?>
تاریخ انتشار : جمعه 30 دی 1401 - 11:22
کد خبر : 696

چرا معروف ترین هنرپیشه های هالیوود بوتاکس نمی کنند؟ + عکس

چرا معروف ترین هنرپیشه های هالیوود بوتاکس نمی کنند؟  + عکس
آنچه باعث حیرت می شود این است که چرا بازیگران معروف هالیوود در گذر ایام نه تنها پیر نمی شوند بلکه روز به روز شادب تر می شوند .

اینطور که به نظر می رسد گذشت زمان نه تنها اثری بر ستاره های هالیوود ندارد، بلکه آن ها گویی سال به سال شاداب تر و خیره کننده تر هم می شوند. و گرچه آن ها به پیشرفته ترین ابزارها و روش های زیبایی عصر ما دسترسی دارند، اما برخی زنان مشهور تأکید دارند زیبایی و جوانی آن ها کاملاً طبیعی است و از هیچ عمل زیبایی بهره نگرفته اند.

نیکول کیدمن

۸ زن مشهور که ادعا می کنند عمل زیبایی نداشته‌اند

نیکول کیدمن ۵۵ ساله در سال ۲۰۰۷ در مصاحبه ای درباره ی طبیعی بودن چهره ی خود صحبت کرد. او در اینباره گفت: «صادقانه می گویم، ظاهر من کاملاً طبیعی است. هیچ چیزی در صورتم یا هر چیز دیگر ندارم.»

او راز شادابی اش را مراقبت مناسب از سلامتی اش عنوان کرد. کیدمن دراینباره گفت: «کرم ضد آفتاب می زنم. از خودم مراقبت می کنم. و خیلی هم به این موضوع افتخار می کنم.»

۸ زن مشهور که ادعا می کنند عمل زیبایی نداشته‌اند

با این حال او در سال ۲۰۱۳ اذعان کرد بوتاکس را امتحان کرده اما نتیجه ی آن را دوست نداشت و تصمیم گرفت دیگر این تجربه را تکرار نکند. او در اینباره گفت: «متأسفانه بوتاکس را امتحان کردم، ولی دیگر تکرارش نکردم و حالا بالاخره می توانم دوباره صورتم را تکان دهم.

این کار برای همه ی بازیگرها باید ممنوع باشد. او در اینباره گفته: «بوتاکس باید برای همه ی بازیگرها ممنوع شود، مثل داروهای استروئید که برای ورزشکارها ممنوع است. بازیگری یعنی ابراز احساسات. چرا می خواهید اخم تان را از بین ببرید؟»

۸ زن مشهور که ادعا می کنند عمل زیبایی نداشته‌اند

وایس همچنین معتقد است بی نقص بودن باعث می شود فرد بخشی از جذابیت خود را از دست دهد. او گفته کسانی که ظاهر بیش از حد کامل و بی نقصی دارند، برای او جذاب یا زیبا نیستند.

کیت بکینسیل

۸ زن مشهور که ادعا می کنند عمل زیبایی نداشته‌اند

کیت بکینسیل ۴۹ ساله علیرغم داشتن ظاهری جوان و پوستی درخشان، گفته هرگز هیچ عمل زیبایی انجام نداده است. او در اینباره گفته: «می ترسم صورتم فلج شود.» او همچنین مادرش را یکی از دلایل تن ندادنش به عمل های زیبایی عنوان کرده است. بکینسیل در اینباره گفته: «مادرم حتی فیشیال (پاکسازی عمق پوست توسط افراد متخصص) هم انجام نمی دهد. به همه ی چیزهای اینچنینی مشکوک است اما ظاهر شاداب و فوق العاده ای دارد.»

هلی بری

۸ زن مشهور که ادعا می کنند عمل زیبایی نداشته‌اند

هلی بری ۵۶ ساله تأکید دارد علیرغم همه ی فشارهای وارده برای انجام عمل های زیبایی، هرگز این کار را انجام نداده است. او در اینباره گفته: «نمی خواهم این دروغ را بگویم که اصلاً فکرش به سرم نزده، چون دائماً پیشنهاد می کنند این کار را انجام دهم.»

۸ زن مشهور که ادعا می کنند عمل زیبایی نداشته‌اند

او همچنین اذعان کرده دیدن همکارانش که عمل زیبایی انجام می دهند گاهی می تواند وسوسه انگیز باشد. بری در اینباره گفته: «وقتی می بینید که همه ی اطرافیان تان این کار را انجام می دهند، گاهی از خودتان می پرسید آیا برای اینکه بتوانید در این صنعت بمانید باید این کار را انجام دهید.» با این حال، او تأکید دارد هرگز در برابر این فکرها تسلیم نخواهد شد، چون معتقد است زیبایی واقعی در اعمال ما است، و نه چندان، در جسم مان.

 

درو بریمور

۸ زن مشهور که ادعا می کنند عمل زیبایی نداشته‌اند

درو بریمور ۴۷ ساله گفته هرگز هیچ عمل زیبایی ای بر روی چهره ی خود انجام نداده و قصد امتحان کردن آن را هم ندارد. او گفته می ترسد اگر یک بار بوتاکس کند دیگر دست بردار نباشد و به همین دلیل است که ترجیح می دهد از عمل های زیبایی به کلی دوری کند.

بریمور همچنین به کسانی که تصمیم به انجام عمل زیبایی دارند توصیه می کند راحت باشند و کمی بیشتر خود را به دست جریان زندگی بسپارند.

هایدی کلوم

۸ زن مشهور که ادعا می کنند عمل زیبایی نداشته‌اند

هایدی کلوم ۴۹ ساله گفته هرگز برای حفظ زیبایی اش دست به هیچ عمل زیبایی نزده است. او همچنین درباره ی علت خودداری اش گفته از این کار به شدت می ترسد.

کلوم گفته به جای تزریق بوتاکس به پیشانی خود، چتری می گذارد تا چین و چروک هایش را پنهان کند.

جولیا رابرتس

۸ زن مشهور که ادعا می کنند عمل زیبایی نداشته‌اند

جولیا رابرتس ۵۵ ساله گفته با تن ندادن به عمل زیبایی کارش را به خطر انداخته است. او در اینباره گفته: «چهره ی هر کسی روایتگر داستانی است. و این داستان نباید درباره ی رفتن تان به مطب دکتر زیبایی باشد.»

با این حال، دلیل اصلی مخالفت رابرتس با عمل های زیبایی، فرزندانش هستند. او دراینباره گفته: «من ۳ تا بچه دارم که باید بفهمند در آن لحظه چه احساسی را دارم تجربه می کنم.»

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.