کد خبر : 1467
تاریخ انتشار : شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۶

آنچه در مورد شلوار جین بوتکات باید بدانید

آنچه در مورد شلوار جین بوتکات باید بدانید
شلوار جین بوت کات نوعی شلوار جین است که در قسمت باسن و ران ها تنگ تر است و در قسمت مچ پا گشاد می شود؛

شلوار جین بوت کات چیست؟

شلوار بوت کات نوعی شلوار جین است که به خوبی روی ران ها قرار می گیرد و سپس با پایین آمدن به سمت دهانه ساق پا، به تدریج گشادتر می شود. آنها معمولاً یک پای صاف یا کمی مخروطی دارند. شلوار جین برش بوت در شستشوها، رنگ ها و سبک های مختلف وجود دارد.

 

شلوار جین بوت کات نوعی شلوار جین است که در قسمت باسن و ران ها تنگ تر است و در قسمت مچ پا گشاد می شود. این نام برگرفته از سبک شلواری است که توسط کابوی ها پوشیده می شد، که اغلب در قسمت پایین آن کمی گشاد بود تا چکمه های خود را در آن جای دهد. شلوار جین بوت کات را هم مردان و هم زنان می توانند بپوشند و یک انتخاب محبوب برای کسانی است که می خواهند اندام آرام تری داشته باشند.

 

شلوار جین بوت کات سبکی از شلوار جین است که کمری شل دارد و تا مچ پا باریک است. آنها شبیه شلوار جین راسته یا باریک هستند به این معنا که شکل زیادی در اطراف باسن ندارند. یکی از نکاتی که هنگام پوشیدن شلوار جین بوت کات باید در نظر داشته باشید این است که می خواهید آنها را متناسب با تیپ بدنی شما طراحی کنند تا راحت باشند و برای شما جذاب به نظر برسند.

 

اصطلاح “بوت کات” برای اولین بار در اوایل دهه ۱۹۹۰ برای توصیف جرقه بر روی شلوار مردانه ابداع شد. این با گرایش های دیگر مصادف شد – مانند موسیقی کانتری و وسترن و شلوارهای زنگوله ای که به روز یا غیرمُد شدند.

 

تفاوت بین بوت کات و شلوار جین گشاد, تفاوت بین بوت کات و شلوار جین معمولی, شلوار جین بوت کات

تفاوت بین بوت کات و شلوار جین معمولی

 

چه کسی باید شلوار جین بوت کات بپوشد ؟

شلوار جین بوت کات یک مدل جین همه کاره است که هر کسی می تواند آن را بپوشد. آن ها برای افرادی که انحنای بیشتری دارند، فوق العاده هستند، زیرا باز شدن پاها به تعادل باسن و ران ها کمک می کند. شلوار جین بوت کات را کسانی که فریم باریک تری دارند نیز می توانند بپوشند، زیرا باز شدن ساق پا می تواند توهم شکل ساعت شنی تری را ایجاد کند. اگر به دنبال ایجاد منحنی های بیشتر هستید یا می خواهید یک استایل جین داشته باشید که برای همه خوب به نظر برسد، شلوار جین بوت کات گزینه بسیار خوبی است.

 

تفاوت بین بوت کات و شلوار جین معمولی :

تفاوت اصلی بین شلوار جین بوت کات و شلوار جین معمولی در عرض پا است. شلوار جین بوت کات در قسمت پایین کمی گشاد است، در حالی که شلوار جین معمولی دارای ساق صاف است. این می تواند شلوار جین بوت کات را برای برخی از تیپ های بدن جذاب تر کند، زیرا گشاد بودن ساق پا می تواند باسن و ران ها را باریک تر نشان دهد. شلوار جین بوت کات نیز معمولاً راحت تر است، زیرا ساق گشاد اجازه حرکت بیشتر را می دهد.

 

 

تفاوت بین بوت کات و شلوار جین گشاد :

شلوار جین بوت کات و گشاد دو سبک محبوب از شلوار جین هستند. آنها هر دو راحت و شیک هستند، اما تفاوت های اساسی بین آنها وجود دارد.

 

اول، شلوار جین بوت کات بیشتر در قسمت باسن و ران ها قرار می گیرد، در حالی که شلوار جین گشاد در این قسمت ها تناسب بیشتری دارد.

تیپ بدنی که با شلوار جین Bootcut به خوبی می آید ؟

شلوار جین بوت کات یک مدل جین همه کاره است که می تواند برای بسیاری از تیپ های مختلف بدن جذاب باشد. آنها بیشتر در قسمت باسن و ران ها تنگ تر هستند، و در پایین تر گشادتر می شوند و نسبت های بدن را متعادل می کند. این شلوار برای کسانی که می خواهند شبیه ساعت شنی باشند، گزینه ای عالی است. شلوار جین بوت کات گزینه ای عالی است، مخصوصا برای خانم هایی که کمر کوچکتر و باسن پهن تری دارند. شلوار جین بوت کات تا مچ پا گشاد است اما دور ران ها و ساق پاها راحت است.

 

شلوار جین بوت کات برای انواع اندام گلابی شکل مناسب است. این تیپ بدنی با داشتن باسن پهن تر و کمر کوچکتر مشخص می شود. شلوار جین بوتکات با گشاد شدن در قسمت پایین به متعادل کردن تناسبات بدن گلابی شکل کمک می کند. این باعث می شود باسن باریک تر به نظر برسد و پاها بلندتر به نظر برسند.

 

 

نتیجه :

شلوار جین بوت کات نوعی شلوار جین کلاسیک است که قدمت آن به اواخر قرن نوزدهم باز می گردد. آنها دارای یک برآمدگی متوسط، و به شکل چکمه هستند. آنها مانند شلوار جین تنگی نیستند که در دهه ۱۹۸۰ رایج شد. شلوار جین بوت کات، دارای یک پایه مخروطی تر هستند که برای اکثر شلوارهای جین معمول است. از نظر تناسب، شلوار جین بوت کات در اطراف مچ پا گشادتر و روی ران و زانو تنگ تر است.

 

شلوار جین بوت کات, جین بوت کات چیست, شلوار جین بوت کات چیست

مدل های شلوار بوت کات

 

جین بوت کات چیست, شلوار جین بوت کات چیست, تفاوت شلوار جین بوت کات با دیگر شلوارها

مدل شلوار بوت کات

 

شلوار جین بوت کات,شلوار جین بوت کات چیست,تیپ بدنی مناسب شلوار جین بوت کات

انواع شلوارهای جین بوت کات

 

جین بوت کات,جین بوت کات چیست,تفاوت شلوار جین بوت کات با دیگر شلوارها

تیپ بدنی مناسب شلوار جین بوت کات