کد خبر : 5286
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 مارس 2023 - 1:16

چه رنگ هایی در لباس ها مردان را بیشتر جذب می‌کند؟/چند مدل ترکیب لباس برای تحریک مردان

چه رنگ هایی در لباس ها مردان را بیشتر جذب می‌کند؟/چند مدل ترکیب لباس برای تحریک مردان

سرویس مد و لباس چمدون ،برای نمایش نواحی بالای سینه، گردن و شانه ها که بسیار مورد توجه آقایان است می‌توانید از تاپ های مختلف استفاده کنید، تاپ هایی که بندهای ظریف تری دارند بهتر هستند. شوهرم مرا با یکی دوستانش که از خرده فروشان موادمخدر بود داد/زندگیم تباه شد دوستان شوهرم نوبتی به من

سرویس مد و لباس چمدون ،برای نمایش نواحی بالای سینه، گردن و شانه ها که بسیار مورد توجه آقایان است می‌توانید از تاپ های مختلف استفاده کنید، تاپ هایی که بندهای ظریف تری دارند بهتر هستند.

 

جنس پارچه نیز مهم است بهتر است از پارچه های نازک و یا لیز باشد. همچنین مدل های دیگر لباس های تونیک هستند که معمولا به صورت یکسره و جذب بوده و از بالای سینه تا بالای زانوها را می‌پوشانند. برای قسمت پایین تنه بهترین گزینه ها شلوارک های جین و غیر جین بسیار کوتاه است. این مدل لباس ها برای نمایش هرچه بهتر نواحی پشت ران ها و زانو موثر است و ساق پای برهنه با پوشیدن کفش های پاشنه بلند بسیار جذاب تر دیده می‌شود. همچنین شلوارهای جذب کوتاه در رنگ های تند رنگی و یا مشکی انتخاب مناسبی هستند و شلوارهای جذب بلند نیز در صورتی که دارای باسنی بزرگ و پاهای پری هستید انتخاب هوشمندانه ای خواهد بود.

چه رنگ هایی در لباس ها مردان را بیشتر جذب می‌کند؟

بعد از معرفی قسمت های مهم بدن و نوع لباس اکنون به موضوع رنگ ها و چگونگی ترکیب کردن یا ست کردن آنها می‌پردازیم. به عنوان مثال پوشیدن یک تاپ نازک مشکلی (بدون سوتین) به همراه یک شلوار لی بلند جذب سفید می‌تواند برای مردان هیجان انگیز باشد. تلفیق رنگ های بنفش و زرد – آبی و سفید – قرمز و سفید – طلایی و مشکی – طلایی و طلایی – بنفش و سفید – سبز و سفید – قرمز و قرمز – نقره ای و سفید – صورتی و گلبهی – صورتی و صورتی می‌تواند بسیار تحریک پذیر باشد، فقط توجه داشته باشید که رنگ های گفته شده همگی تند هستند و از رنگ های بی حال و کمرنگ استفاده نکنید. مثلا اگر از ترکیب بنفش و زرد استفاده می‌کنید باید بدانید که منظور از بنفش رنگ اصلی و پر رنگ آن است و منظور از زرد رنگ زرد قناری است. مثلا اگر به جای زرد از زرد کم رنگ یا کرم استفاده کنید بی فایده خواهد بود.

چند مدل ترکیب لباس برای تحریک مردان