?>
تاریخ انتشار : جمعه 25 فروردین 1402 - 18:07
کد خبر : 3633

۱۶ سال بیشتر نداشتم که «محمد» به خواستگاری ام آمد…

۱۶ سال بیشتر نداشتم که «محمد» به خواستگاری ام آمد…
اینقدر تحت فشار بودم که نمی دانستم چه کنم به سراغ پدر شوهرم رفتم و او را کشتم

سرویس حوادث چمدون ،به خاطر ندانم کاری های شوهرم به جایی رسیدم که دیگر توان تحمل این شرایط سخت زندگی را نداشتم. او از دی ماه گذشته فراری شده بود و من باید پاسخ طلبکارانش را می دادم.این در حالی بود که هیچ کس به من کمک نمی کرد و..

این ها بخشی از اظهارات زن ۲۶ ساله ای است که روز گذشته، پدر شوهرش را به طرز فجیعی به قتل رساند و مادرشوهرش را نیز به شدت مجروح کرد. این زن جوان پس از آن که به سوالات تخصصی قاضی دکتر صادق صفری (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) پاسخ داد درباره سرگذشت خود نیز گفت: ۱۶ سال بیشتر نداشتم که «محمد» به خواستگاری ام آمد .

آن زمان درجاده سیمان (بولوار رسالت) سکونت داشتیم که پای سفره عقد نشستم اما شوهرم شغل ثابتی نداشت و مدام شغل های متفاوتی را تجربه می کرد تا این که یک خواربارفروشی (سوپرمارکت) باز کرد.

پدر من هم که مردی کارگر بود و با همان حقوق بازنشستگی روزگارش را می گذراند با وجود این باز هم به مسافرکشی  یا جوشکاری می پرداخت تا بتواند هزینه های زندگی را تامین کند اما پدر شوهرم اوضاع مالی خوبی داشت او در منطقه جاده کلات یک آشپزخانه بزرگ راه اندازی کرده و از درآمد خوبی برخوردار بود. خلاصه در حالی که ۲ دختر خردسال داشتم شوهرم باز هم دچار ورشکستگی مالی شد و چک های بلامحل کشید.

او خواربارفروشی را جمع کرد و به شغل کافی شاپی روی آورد تا درآمد بیشتری داشته باشد اما طلبکارانش چک ها را به اجرا می گذاشتند و او مدعی بود که به دلیل گرفتن پول های ربوی دچار مشکلات حاد مالی شده است.

در این شرایط و به علت این که چک هایش برگشت خورده بود، بانک هم حساب او را مسدود کرد. در نهایت شوهرم مرا به بانک برد و به نام من دسته چک ۱۰ برگی گرفت تا آن ها را در بازار خرج کند بعد هم دوباره یک دسته چک ۲۵ برگی از بانک به نام من دریافت کرد و از من خواست تا همه چک ها را یک جا امضا کنم که او بتواند در بازار کاسبی کند و هر بار برای امضای چک نزد من نیاید!

من هم به خواسته شوهرم عمل کردم ولی او همه چک ها را به طلبکارانش داده بود در حالی که نمی دانستم این پول ها کجا و چگونه خرج می شود. وقتی سروکله طلبکارها پیدا شد و آن ها به در منزل پدرم می آمدند او به ناچار در چند مرحله مبلغ ۱۰۰  میلیون تومان از بدهکاری های شوهرم را پرداخت اما این بدهکاری ها پایانی نداشت تا این که بالاخره شوهرم در ابتدای دی ماه من و دو فرزند خردسالم را رها کرد و به استان یزد گریخت.

در این مدت هجوم طلبکاراها به منزل من و پدرم شدت گرفت چرا که آن ها متوجه شده بودند که شوهرم فرار کرده است. پدرم که اوضاع را این گونه دید باز هم مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان دیگر برای اردیبهشت سال آینده چک کشید و به طلبکارها داد تا با کارگری و حقوق بازنشستگی بتواند جای چک ها را پر کند!

او حتی اجاره منزل مرا هم پرداخت تا صاحبخانه من و دو دختر کوچکم را از خانه اجاره ای بیرون نکند که در این شرایط و اوضاع و احوال نمی توانستیم خانه دیگری اجاره کنیم. بالاخره نزد پدر شوهرم رفتم و باز هم از او درخواست کردم تا به من کمک کند اما او که می دانست کمک هایش هیچ فایده ای ندارد مرا سرگردان می کرد. حتی پیشنهاد کردم که قسمتی از آشپزخانه را بفروشد اما او می گفت مگر آشپزخانه یک تکه پارچه است که آن را به دو نیم کنم! خلاصه به هر خار و خاشاکی چنگ می انداختم تا خودم را از این وضعیت دردناک رها کنم. به پدر شوهرم گفتم با گروگذاشتن سند آشپزخانه مبالغی را رهن بگیرد ولی او این کار را هم نکرد. شوهرم نیز فراری بود و من به شدت دچار ناراحتی های روحی و روانی شده بودم. طلبکارها هم دست بردار نبودند.

دیگر کارد به استخوانم رسیده بود که به خانه پدر شوهرم رفتم او دو زن داشت و قرار بود شب را در منزل مادر شوهر واقعی ام سپری کند وقتی او از سرکار به خانه آمد دیگر حال خودم را نفهمیدم و با چاقو و گوشت کوب به جانش افتادم و ضربات متعددی را به او زدم اما مادر شوهرم بعد از آن که ضربه ای به زیر گردنش فرود آوردم از چنگم گریخت و …

تحقیقات بیشتر در این باره توسط سروان اسماعیل عظیمی مقدم (افسر پرونده) ادامه دارد.

منبع: خراسان

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.