?>
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 بهمن 1401 - 13:46
کد خبر : 2724

سوتی های وحشتناک سریال پوست شیر / چرا هیچ کسی حواسش نیست

سوتی های وحشتناک سریال پوست شیر / چرا هیچ کسی حواسش نیست
سریال جذاب پوست شیر آماده پخش فصل سوم خود می شود اما در فصل های یک و دو کم سوتی نداد

فیلم نت


سرویس سرگمی چمدون ،این روزها خیلی ها منتظر آغاز فصل سوم سریال جذاب و دینی پوست شیر از پلتفرم فیلم نت هستند ،«پوست شیر» با داستانی تکان دهنده، متفاوت، نفس گیر و جذاب که در آثار ایرانی مشابهی ندارد؛ کارگردانی حساب شده، بازی های فوق العاده یک تیم از بهترین ها و از همه مهم تر شخصیت های دوست داشتنی بدون شک محبوب ترین سریال این روزهای شبکه نمایش خانگی است.

سریالی که آن قدر موفق و پر مخاطب است که ضعف هایش به چشم می آید؛ و گرنه سریال های دیگر با کلی گاف هستند که چون مخاطبی ندارند درباره سوتی هایشان هم صحبتی نمی شود.

سوتی شماره ۱ )  شغل نعیم و رضا چیه ؟ از کجا درمیارن می خورن؟

نعیم، صدرا و رضا پروانه در تمام سریال دنبال انتقام از کسانی هستند که ساحل را ربودند. نعیم ۱۵ سال زندان بوده، رضا پروانه هم مدام خرج می کند اما هیچ کدام کاری انجام نمی دهند که درآمدی داشته باشند. کاش لااقل گاهی اشاره به شغل رضا می شد تا تصور کنیم او از محل درآمدش به نعیم هم کمک می کند.

سوتی شماره ۲) یکی پیدا نشد احوالی از صدرا بگیره ؟

پلیس مدت هاست دنبال نعیم است اما برای رسیدن به او، نه لیلا را تعقیب می کند، نه رضا را، بدتر این که حدس نزدند شاید صدرا با نعیم در ارتباط باشد و ماشین او را رصد کنند تا به نعیم برسند.

سوتی شماره ۳) رضا پروانه پر از تناقض شخصیتی است

رضا پروانه دوست داشتنی ترین شخصیت سریال با بازی علیرضا کمالی است. اما شخصیت او حفره هایی دارد. او قمه می کشد، خلاف می کند، اما از این که همسرش خلاف کرده ناراحت می شود.احساسات مذهبی دارد اما از کشتن آدم ها ابایی ندارد. چفت وبست شخصیت او می توانست کمی دقیق تر باشد.

سوتی شماره ۴)  نریمان یهو گوشی اش رو از کجا پیدا کرد؟

نعیم و رضا، نریمان را وسط یک مبارزه زیرزمینی خفت می کنند و به یک باغ می برند. نریمان وسط رینگ برهنه است و طبیعتاً در آن شرایط گوشی در جیبش نبوده. حین ربایش هم نرفته توی رختکن تا گوشی اش را بیاورد. اما بعد از کشته شدنش توسط نعیم می بینیم که گوشی او زیر تخت توسط لیلا پیدا می شود و از همین مسیر نعیم و رضا به صمد می رسند.

سوتی شماره ۵) :سوتی رضا پروانه با لو  دادن محل اختفا ؟

نعیم و رضا باهوش هستند و در طول داستان همیشه یک گام از مشکات که یک پلیس حرفه ای است جلوتر هستند، اما معلوم نیست چرا رضا با این هوش و دقت بالا خیلی راحت برای پس دادن موتوری که با آن صمد را دزدیدند آدرس باغ را به صاحب موتور می دهد و نعیم هم در کمال تعجب کاری می کند که صمد به باغ برگردد؟ چون سریال را دوست داریم گیر می دهیم و مو را از ماست می کشیم بیرون.

سوتی شماره ۶) پشت صحنه حواست کجاست عمو؟

چند سوتی ریز هم که ناشی از بی توجهی دستیاران کارگردان یا منشی صحنه به راکورد کار است می بینیم، به طور مثال نعیم به سمت راست صمد ضربه می زند، اما در سکانس بعدی سمت چپ صورت صمد زخمی می شود.

یا نعیم بدون این که اینترنتش وصل باشد یک پیام در واتساپ از رباینده ساحل دریافت می کند. عجیب تر این که شماره جدیدش را فقط مرتضی و رضا داشتند و اگر آن ها پشت پرده این ماجراها نباشند این اشتباه هم به قبلی ها اضافه می شود.

سوتی شماره ۷)  تیر بود که از لا لوی نعیم رد می شد اما یکیش بهش نخورد

صمد به راحتی نعیم را می دزدد و داخل صندوق عقب ماشینش می اندازد، مشکات در مسیر رسیدن به نعیم، صمد را می شناسد و حین تعقیب صندوق عقب ماشین صمد را سوراخ سوراخ می کند یعنی همان جایی که نعیم در آن با دست بسته افتاده.

بارها گلوله به این بخش می خورد و در نهایت نعیم صحیح و سالم از آن خارج می شود و زودتر از مشکات به خانه صمد می رسد. عجیب تر این که صمد با علم به این که نعیم و پلیس هر دو آدرس خانه اش را دارند، با همسرش قراری در محل دیگر نمی گذارد و دقیقاً به خانه اش می رود تا توسط نعیم و مشکات غافلگیر شود. واقعاً این ساده انگاری ها در حد سریال جذاب «پوست شیر» هست؟

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.