کد خبر : 5233
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 21 مارس 2023 - 18:47

راهکار رسیدن به ارگاسم همزمان در رابطه جنسی چیست ؟

راهکار رسیدن به ارگاسم همزمان در رابطه جنسی چیست ؟

سرویس سلامت چمدون ؛یک سوالی که اکثر زوجین با آن مواجه هستند این است که ارگاسم همزمان در زندگی واقعی چقدر شایع است؟ و اگر ارگاسم همزمان امکان پذیر است، چگونه زوجین می توانند به آن دست یابند؟ به گفته کارشناسان ، پاسخ چندان ساده نیست. به نظر می رسد گرچه ارگاسم همزمان امکان پذیر

سرویس سلامت چمدون ؛یک سوالی که اکثر زوجین با آن مواجه هستند این است که ارگاسم همزمان در زندگی واقعی چقدر شایع است؟ و اگر ارگاسم همزمان امکان پذیر است، چگونه زوجین می توانند به آن دست یابند؟

به گفته کارشناسان ، پاسخ چندان ساده نیست. به نظر می رسد گرچه ارگاسم همزمان امکان پذیر است، اما برای دستیابی به این هدف غالباً تلاش و هماهنگی زیادی لازم است. از آنجا که در دستیابی به ارگاسم همزمان، به نوعی کانون اصلی کل رویداد جنسی قرار می گیرد، لذا می تواند به شکل ناآگاهانه جنبه های دیگر رابطه جنسی را تحت تاثیر قرار دهد، که بدیهی است ایده آل نیست.

واقعیت این است که اکثر زوجها در زمان رابطه جنسی همزمان به ارگاسم نمیرسند. اما ارگاسم همزمان مطمئناً قابل دستیابی است اما به عنوان یک استثنا و نه یک قاعده تکرار پذیر. در واقع شما و شریک زندگی خود می توانید همزمان به ارگاسم برسید، البته به عنوان چیزی که هر از چند گاهی در رابطه جنسی شما اتفاق بیفتد و نه چیزی که انتظار می رود هر بار تکرار شود. در واقع ۸۹ درصد از زوجین تجربه ارگاسم همزمان را دارند‌. اما طبق گفته مشاوران جنسی، این یک اتفاق نادر است.

چگونه می توان به ارگاسم همزمان دست پیدا کرد؟

آیا می خواهید ارگاسم همزمان را امتحان کنید؟ اول از همه چیز، مشخص کنید که چگونه، چه زمانی و چه چیزی باعث ارگاسم می شود. پیدا کردن این نکته میتواند به ارگاسم همزمان با شریک زندگیتان کمک کند.

دلیل اینکه ارگاسم مشترک برای زنان و مردان بسیار دشوار است، عمدتاً مربوط به زمان است. زنان به طور کلی مدت بیشتری طول می کشد تا به برانگیختگی کامل برسند و مردان بندرت به اندازه زنان دوام می آورند

زوجهای جوانتر میتوانند با به تاخیر انداختن ارضای جنسی در مردان، به ارگاسم همزمان دست یابند‌. در این فرصت، او می تواند با کمک به شریک زندگی خود برای افزایش سطح تحریک او تلاش کند و هنگامی که آنها پس از آن رابطه برقرار کنند، هر دو با هم به ارگاسم میرسند. در اینجا چند نکته برای ایجاد این لحظه خارق العاده در زندگی جنسی شما وجود دارد:

نقطه اوج رابطه

توجه کنید که ارگاسم همزمان فقط زمانی اتفاق می افتد که زن و مرد دقیقاً به یک نقطه اوج بدون بازگشت برسند. با این حال، زن یا مرد، مراحل مختلف چرخه جنسی را با سرعت فردی طی می کنند.

ارضا شدن همزمان

لمس کردن

بعلاوه، ارگاسم همزمان لازم نیست فقط به یک رابطه جنسی کامل و دخول محدود شود. راهی آسان تر برای رسیدن به ارگاسم همزمان برای بسیاری از افراد انجام تحریکات و رابطه جنسی به صورت دستی یا از طریق لمس است. همچنین شما باید در مورد اینکه چقدر به ارگاسم نزدیک هستید، با هم صحبت کنید. بنابراین می توانید بطور همزمان به ارگاسم برسید.

تمرینات کگل را انجام دهید

با انجام این تمرینات شما میتوانید عضلات درگیر خود در رابطه جنسی را قوی تر کنید. بدین ترتیب احتمال بیشتری وجود دارد که شما ارگاسم قدرتمندی داشته باشید و بتوانید به طور همزمان به اوج لذت جنسی برسید.

تحریک نقطه g

یکی از راه هایی که میتواند در دستیابی به ارگاسم همزمان زن و مرد کمک کند، تحریک نقطه g در زنان است. درواقع مردان با تحریک این نقطه میتوانند زمان به ارگاسم رسیدن زنان را سرعت ببخشند و بدین ترتیب احتمال ارگاسم همزمان نیز بیشتر میشود.

از روغن و روان کننده استفاده کنید

فراموش نکنید که استفاده از روغنها و روان کننده ها در حین رابطه جنسی علاوه بر اینکه میتواند لذت جنسی را دو چندان کند، میتواند احتمال ارگاسم همزمان را نیز بالا ببرد.

سرعت خود را کاهش دهید

یادتان باشد که در طول رابطه جنسی هیچ عجله ای برای رسیدن به خط پایان وجود ندارد. ۷۵٪ مردان در هر بار رابطه جنسی ارضا میشوند، در حالی که این آمار در زنان ۲۸٪ است. اما اگر شریکی داشته باشید که نیازهای شما را نیز در نظر می گیرد، نه تنها میتوانید دفعات به ارگاسم رسیدن را افزایش دهید، بلکه میتوانید به طور همزمان به ارگاسم برسید. تنها کافیست به آرامی از مراحل رابطه جنسی گذر کنید.

تحریک کلیتوریس

تحریک کلیتوریس میتواند در ارگاسم همزمان نقش بسزایی داشته باشد. پس در حین رابطه جنسی تحریک کلیتوریس، این انبوه کوچک اعصاب را فراموش نکنید. چون تحریک آن هزاران لذت را به همراه دارد. همسرتان می تواند از انگشت یا زبان خود نیز برای تحریک آن استفاده کند.

معایب ارضا شدن همزمان زن و مرد در رابطه جنسی

ارتباطات بسیار مهم است

مهم نیست که شما در حین رابطه جنسی چه می خواهید، از جمله تلاش برای رسیدن به ارگاسم همزمان، ارتباط غیرقابل بحث است. برقراری ارتباط ضروری است زیرا شما باید بتوانید آنچه را که برای ارگاسم نیاز دارید به همسرتان بگویید. شما باید بتوانید آنچه را که لازم دارید ، اعم از رابطه جنسی دهانی، تحریک دستی، یا مدت زمان طولانی تر و… را مطرح کنید.

اگر آنچه را که به شما در رسیدن به ارگاسم کمک می کند بدانید، می توانید زمان بندی خود را با هم تنظیم کنید.

تکنیک های تانتریک

تکنیک های تانتریک می توانند در دستیابی به ارگاسم همزمان کمک کنند، اما فقط به این دلیل که هدف ارگاسم همزمان را از بین می برند و زوجین را ترغیب می کنند تا به جای تلاش برای رسیدن به نقطه اوج، روی تجربه لذت متمرکز شوند. تانترا مرکز تنفس همزمان است. در این روش شما باید رو در رو بنشینید، در حالی که پاهای خود را به دور تنه دیگری حلقه می کنید و به چشمان یکدیگر خیره شده اید. بازوهایتان به دور هم پیچیده شده و بدن برهنه خود را به هم فشار دهید. با نفس کشیدن، سعی کنید روی تجمع انرژی جنسی تمرکز کنید.

رفته رفته هیجان شوهر شما قابل مشاهده خواهد بود. هرچه مدت زمان بیشتری را صرف هماهنگی با یکدیگر کنید، لذت جنسی در نهایت شدیدتر خواهد بود.