?>
تاریخ انتشار : شنبه 1 بهمن 1401 - 9:50
کد خبر : 822

انتخاب و معرفی ۲۰زن زیبای تاریخ +تصاویر

انتخاب و معرفی ۲۰زن زیبای  تاریخ +تصاویر
20زن زیبای تاریخ معاصر طی یک نظر سنجی انتخاب و به ترتیب بالاترین امتیاز معرفی شدند

حتما برای شما جذاب و خواندنی است که بدانید زیباترین زنان تاریخ چه کسانی هستند ؟ به همین منظور و طی یک اقدام جالب و منحصر به فرد تعدادی از کاربران وبسایت نظرسنجی Ranker زیباترین زنان معاصر را انتخاب کرده اند.

۱- آدری هپبورن

آدری هپبورن، بازیگر سینمای کلاسیک هالیوود از الگوهای مُد عصر خود نیز بود و او را یکی از خوش پوش ترین سلبریتی ها می دانند. هپبورن به خاطر زیبایی و استعداد منحصر به فردش به یکی از اسطوره های سینما بدل شد و زندگی و آثار او هنوز در کتاب ها و مستندها مورد بحث قرار می گیرد.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۲- راکل ولش

راکل ولش در دهه ی ۱۹۶۰ از نمادهای شهوت بود و در سال ۱۹۷۴ جایزه گلدن گلوب دریافت کرد. او علاوه بر بازیگری، به عنوان مدل در تبلیغات حضور می یافت و مجری تلویزیون نیز بود.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۳- گریس کلی 

گریس کلی که بعدها ملکه ی کشور موناکو شد در دوران فعالیتش در سینما در چندین فیلم نقش آفرینی کرد. او در دهه ی ۱۹۵۰ موفق به دریافت جایزه اسکار شد و حالا به عنوان یکی از بزرگ ترین ستاره های زن سینمای کلاسیک هالیوود شناخته می شود.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۴- مریلین مونرو :

مریلین مونرو را در دهه ی ۱۹۵۰ نماد زیبایی و شهوت می دانستند. او چنان اثری داشت که در دهه ی ۱۹۶۰ چهره اش به یکی از نمادهای فرهنگ عامه بدل شد و در سال ۱۹۹۹، در فهرست بزرگ ترین اسطوره های عصر طلایی هالیوود قرار گرفت.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۵- سوفیا لورن:

سوفیا لورن از بازیگران عصر طلایی هالیوود است و یکی از بزرگ ترین ستاره های زن سینمای کلاسیک لقب گرفته است. او طی دوران فعالیت بازیگری خود جوایز زیادی دریافت کرده است، از جمله: گلدن گلوب، بفتا و اسکار.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

 ۶- اسکارلت جوهانسون :

اسکارلت جوهانسون در سال ۲۰۲۱ به عنوان یکی از تأثیرگذارترین سلبریتی های دنیا انتخاب شد و در سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹، پردرآمدترین ستاره سینما بود.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۷- – شارلیز ترون:

شارلیز ترون در سال ۲۰۱۶ در فهرست تأثیرگذارترین سلبریتی های دنیا قرار گرفت. و گرچه در نوجوانی قصد داشت به دنبال حرفه ی رقص رود، اما در ۱۶ سالگی تصمیم به امتحان کردن مدلینگ گرفت. و بالاخره در سال ۱۹۹۵ بود که وارد عرصه ی بازیگری شد.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۸- کاترین زتاجونز:

کاترین زتاجونز بازیگری توانمند است که طی دوران فعالیت حرفه ای خود جوایز متعددی دریافت کرده است. در سال ۱۹۹۸، او به جستجو شده ترین سلبریتی در اینترنت بدل شد و در سال ۲۰۰۵ نیز در فهرست محبوب ترین ستاره های دنیا قرار گرفت.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۹-  سلما هایک :

سلما هایک در ابتدای فعالیت حرفه ای خود بیشتر با بازی اش در نقش هایی شناخته می شد که زیبایی طبیعی او را به رخ می کشیدند. رسانه ها – عمدتاً نشریات مُد – بارها او به لقب زیباترین سلبریتی هالیوود داده اند.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۱۰- جسیکا آلبا:

جسیکا آلبا سابقه ی انتخاب شدن به عنوان جذاب ترین سلبریتی دنیا را دارد. با این حال، چیزی که خود دوست دارد با آن سنجیده شود، توانایی های بازیگری اش است، به همین دلیل در انتخاب نقش هایش با دقت زیادی عمل می کند.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۱۱-  الیزابت هرلی:

الیزابت هرلی پیش از آنکه تصمیم بگیرد شانس خود را در عرصه ی سینماو تلویزیون امتحان کند، قصد داشت به دنبال حرفه ی رقص رود و به همین دلیل در رشته ی رقص و تئاتر تحصیل کرد. او علاوه بر اینکه به عنوان بازیگری زیبا شناخته می شود، از سوی چندین نشریه به عنوان بازیگری دلفربا و جذاب انتخاب شده است. همچنین بارها در فهرست جذاب ترین افراد دنیا قرار گرفته است.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۱۲- میشل فایفر:

میشل فایفر در ۴۱ سالگی روی جلد یک نشریه مُد رفت و در میان زیباترین سلبریتی های دنیا قرار دارد. او پردرآمدترین و جذاب ترین بازیگر زن در دهه ی ۱۹۹۰ بود. به عقیده ی منتقدان او توانست ثابت کند توانایی های بازیگری اش ورای زیبایی چهره اش است.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۱۳- جکلین اسمیت:

جکلین اسمیت بیشتر با نقشش در نسخه ی اصلی فیلم «فرشتگان چارلی» (Charlie’s Angels) در دهه ی ۱۹۷۰ شناخته می شود. با این حال، او فعالیت حرفه ای خود را با مدلینگ آغاز کرد و در چندین آگهی تلویزیونی حضور یافت. او نیز از سوی نشریات متعدد مُد به عنوان یکی از زیباترین سلبریتی های عصر خود انتخاب شده است.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۱۴- ناتالی پورتمن :

ناتالی پورتمن بارها از سوی نشریات مُد به عنوان یکی از زیباترین زنان انتخاب شده است. او که بازیگری همه فن حریف است، به رقص باله و موسیقی جاز هم آشنا است.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۱۵- الیزابت تیلور:

الیزابت تیلور که یکی از محبوب ترین ستاره های سینمای کلاسیک بود، در دهه ی ۱۹۹۰، بزرگ ترین اسطوره ی زن هالیوود لقب گرفت. او یکی از نخستین سلبریتی هایی بود که زندگی شخصی اش مورد توجه مردم قرار گرفت.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۱۶- کیت بکینسیل :

کیت بکینسیل در کنار بازیگری به مدلینگ هم مشغول بود و در تبلیغات مُد به عنوان مدل حضور داشت. او هم به عنوان بازیگری توانمند شناخت می شود و هم از سوی چندین نشریه ی مُد به عنوان یکی از زیباترین و جذاب ترین ستاره های زن انتخاب شده است.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۱۷- هلی بری:

هلی بری در مسابقات زیبایی متعددی شرکت داشته است و در سال ۱۹۸۶ در میان فینالیست های مسابقه زیبایی بین المللی «دوشیزه زیبا» (Miss World) قرار گرفت. او گرچه بازیگری را در دهه ی ۱۹۸۰ آغاز کرد اما در دهه ی ۲۰۰۰ بود که بعد از بازی در مجموعه فیلم «مردان ایکس» (X-Men) به شهرتی جهانی دست یافت. او در سال ۲۰۰۱ به خاطر بازی اش در فیلم «مهمانی هیولا» (Monster’s Ball) برنده ی اسکار بهترین بازیگر زن شد.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۱۸- جین سیمور :

جین سیمور با بازی اش در نقش های زنان قوی، سرکش و پرشور شناخته می وشود. او در فاصله ی دهه های ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰ در چندین سریال تلویزیونی نقش آفرینی کرد که مشهورترین آن ها «پزشک دهکده» (Dr. Quinn, Medicine Woman) بود که در سال ۱۹۹۶ برای آن برنده ی جایزه گلدن گلوب شد.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۱۹-ناتالی وود :

ناتالی وود بازیگری را از کودکی آغاز کرد و در دوران نوجوانی نامزد دریافت جایزه اسکار شد. در دهه ی ۱۹۷۰ به عنوان یکی از دلرباترین بازیگران زن انتخاب شد. او را یکی از بزرگ ترین ستاره های تاریخ سینما نیز می دانند.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

۲۰- دایان لین :

تصویر دایان لین در سال ۱۹۷۹ به عنوان یکی از جوان ترین استعدادهای هالیوود روی یک نشریه ی مُد رفت. او همچنین در سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷، در فهرست ۹۹ تایی خواستنی ترین زنان دنیا قرار داشت. این بازیگر طی دوران فعالیت بازیگری خود جوایز و افتخارات متعددی نیز کسب کرده است.

زیباترین زنان تاریخ انتخاب شدند

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.