کد خبر : 1731
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱:۵۴

بهترین قرص لاغری و قویترین چربی سوز تضمینی گیاهی بدون عوارض چه نام دارد؟

بهترین قرص لاغری و قویترین چربی سوز تضمینی گیاهی بدون عوارض چه نام دارد؟
بهترین قرص های لاغری چربی سوز اصلی و دارای مجوز که می توانید از داروخانه ها تهیه بفرمایید ؛

چمدون _بسیاری به دنبال بهترین قرص لاغری و چربی سوز هستند .اگر تصمیم دارید از دارو برای لاغر شدن استفاده کنید توصیه اکید می شود هیچگاه بدون تجویز پزشک هیچ قرصی را مصرف کنید .

از خرید دارو از سایت و … جدا خودداری کنید دارو را فقط از داروخانه تهیه بفرمایید.

در ادامه لیستی از ده قرص لاغری چربی سوز قوی دارای مجوزهای لازم را به شما معرفی می کنیم .

این خبرها را هم از دست ندهید :

تا می تونید بخوردیش برای سلامتی شما خوب است

دردسر جدید آیفون برای ایرانی ها

۱) flexan فلکسان

یکی از بهترین قرص های لاغری و چربی سوزی فلکسان است ،از کاربردهای این قرص کاهش اشتها، کاهش وزن و کاهش کلسترول و چربی خون می باشد. ماده موثر موجود در این دارو گلوکومانان می باشد که یک فیبر پلی ساکاریدی محلول در آب است که از ریشه کنجاگ به دست می آید. این ماده بالاترین ظرفیت جذب آب در بین فیبرها را دارد و قادر به جذب آب تا پنجاه برابر وزن خود می باشد. این ماده در معده مقدار زیادی آب جذب می کند و افزایش حجم پیدا کرده و با پر کردن حجم معده باعث احساس سیری و کاهش اشتها می شود. این دارو به صورت بسته های شصت عددی کپسول عرضه می شود و روش مصرف آن دو کپسول قبل از هر وعده غذایی می باشد.

قرص کاهش اشتها فلکسان
قرص کاهش اشتها فلکسان بهترین قرص کاهش اشتها جهت لاغری

) کرومیوم پیکولینات

این قرص یکی از قرص های مکمل در کنار رژیم های لاغری می باشد. از کاربردهای این قرص کنترل اشتها و کاهش بافت چربی بدن می باشد. از این قرص در رژیم های لاغری و همچنین کاهش قند خون بیماران مبتلا به دیابت نوع دوم استفاده می شود. میزان مصرف این قرص روزانه یک قرص بعد از غذا می باشد. عنصر اصلی این قرص کروم است که تحقیقات جدید نشان داده است که در کاهش چربی خون و کنترل وزن موثر می باشد.

قرص کاهش اشتها مورد تایید fda
بهترین قرص کاهش اشتها مورد تایید fda

) پومئول

از دیگر قرص های موثر در لاغری قرص پومئول می باش. این قرص با کاهش اشتها سبب چربی سوزی و لاغری می شود. میزان مصرف آن یک قرص قبل از ناهار و یک قرص قبل از شام همراه با یک لیوان آب می باشد. این قرص در سوزانده شدن چربی های موضعی موثر است.

قرص کاهش اشتها قوی
قرص کاهش اشتها قوی برای لاغری

۴) کارویل

کارویل یک قرص گیاهی ایرانی موثر در لاغری می باشد. اصلی ترین ترکیب کارویل عصاره کرفس می باشد. عصاره کرفس با افزایش حجم در معده باعث کاهش اشتها شده و جذب مواد غذایی را کاهش می دهد که در نتیجه بدن کالری کمی جذب می کند و برای جبران کالری مورد نیاز خود اقدام به چربی سوزی می کند که در دراز مدت باعث لاغری فرد می شود. روش مصرف این قرص برای افرادی که حداکثر ده کیلو گرم اضافه وزن دارند روزی سه مرتبه یک الی دو قرص نیم ساعت قبل از غذا می باشد و میزان مصرف این قرص برای  افرادی که اضافه وزنی بیشتر از ده کیلوگرم دارند روزی سه مرتبه سه قرص نیم ساعت قبل از غذا می باشد.

قرص کاهش اشتها مورد تایید fda

۵) اسلیم کوئیک

اسلیم کوئیک یکی دیگر از قرص های گیاهی کاهنده اشتها و لاغری می باشد. اسلیم کوئینگ از ترکیب چند گیاه مانند کرفس و بذر کرفس، چای سبز، گیاه و بذر شوید و … می باشد. تحقیقات نشان داده است که بذر شوید و کرفس به صورت سینرژیسم بر روی مراکز احساس گرسنگی مغز اثر کرده و باعث کاهش اشتها می شود. میزان مصرف این قرص روزی سه بار یک قرص نیم ساعت قبل از غذا می باشد. اگر وزن بدن شما بیش از حد بالاست می توانید در هر وعده به جای یک قرص دو قرص مصرف کنید.

بهترین قرص کاهش اشتها

 

۶) اسلیم می

اسلیم می یک قرص کاهش اشتها معروف آمریکایی می باشد. ماده اصلی این قرص گیاهی است از خانواه افراها که دانه های آن دو برابر قهوه کافئین دارد، این دارو با سرکوب اشتها سبب کاهش کالری دریافتی و چربی دریافتی بدن می شود در نتیجه بدن برای تامین انرژی مورد نیازش شروع به سوخت و ساز چربی های ذخیره شده می کند و این امر پس از مدتی باعث لاغری فرد می شود. میزان مصرف این قرص یک عدد صبح و یک عدد عصر می باشد.

قرص کاهش اشتها مورد تایید fda

 

۷) ردوکیل

از معروفترین قرص های لاغری ردوکیل می باشد. ردوکیل یک قرص گیاهی ساخت کشور اسپانیا می باشد. موارد مصرف این قرص کاهش وزن، کاهش اشتها، کاهش چربی و کلسترول خون و کاهش یبوست می باشد. ردوکیل یک مکمل گیاهی و طبیعی می باشد که در معده با جذب آب تبدیل به یک ژل حجیم شده باعث احساس سیری طولانی مدت می شود. این دارو از نوعی فیبر گیاهی تشکیل شده است که می تواند تا دویست برابر وزن خود آب جذب کند، در نتیجه مصرف آن باعث پر شدن کاذب معده و احساس سیری و کاهش اشتهای فرد می شود. روش مصرف ردوکیل به این صورت است که یک ساعت قبل از هر وعده غذایی یک یا دو عدد قرص همراه با دو لیوان آب باید مصرف شود.

قرص های کاهش اشتها گیاهی
قرص های کاهش اشتها گیاهی

۸) فلوردو

فلوردو یک قرص ایرانی گیاهی و طبیعی برای کاهش وزن می باشد و یکی از قرص های موثر در لاغر شدن به حساب می آید. این مکمل گیاهی باعث احساس سیری شده و از طریق افزایش دفع باعث لاغری می شود. موارد مصرف این قرص برای کاهش وزن، کاهش اشتهای کاذب، کاهش فشار خون، کاهش قند و کلسترول خون و… می باشد. این دارو از ترکیب گیاهان دارویی نعناع فلفلی، انجدان رومی، علف طلایی، چای سبز، ختمی و سیاه توسه ساخته شده است. میزان مصرف آن روزانه یک عدد قبل از ناهار و شام  می باشد.

داروی کاهش اشتها گیاهی
داروی کاهش اشتها گیاهی

۹) ابستاپ

ابستاپ یک قرص موثر در کاهش اشتها و کاهش وزن می باشد و ساخت ایران است. موارد مصرف این قرص برای کنترل اشتها، کاهش کلسترول و افزایش متابولیسم بدن می باشد. از مواد تشکیل دهنده این قرص فیبرهای محلول، عصاره چای سبز، کافئین، ال کارنین و … می باشد. فیبرهای موجود در این قرص با جذب اب در معده افزایش حجم می دهند و باعث احساس سیری و کاهش اشتها می شوند. میزان مصرف این قرص روزانه سه عدد یعنی قبل از هر وعده غذایی یک عدد همراه با یک لیوان آب می باشد.

بهترین قرص کاهش اشتها

 

۱۰) هزال

یک قرص صد در صد گیاهی و موثر جهت کاهش وزن هزال می باشد. این قرص که ساخت ایران است علاوه بر لاغری باعث تقویت معده و دستگاه گوارش شما نیز خواهد شد. موارد مصرف این قرص در کاهش وزن، کاهش اشتها، کاهش کلسترول، کاهش قند خون و تحریک تجزیه چربی ها می باشد. میزان مصرف این قرص یک قرص نیم ساعت قبل از ناهار و شام می باشد.

قرص کاهش اشتها و چربی سوز
قرص کاهش اشتها و چربی سوز
توجه : تمام قرص های معرفی شده در بالا با مجوز وزارت بهداشت در اکثر داروخانه های کشور قابل تهیه هستند اما لازم هست حتما قبل از استفاده از آن ها با پزشک خود مشورت کنید، ممکن است بعضی از این قرص ها برای بدن شما مناسب نباشد، یا مصرف آن منجر به بروز عوارض جبران ناپذیری در بدنتان شود. این پزشک است که با بررسی شرایط بدنی شما و بررسی آزمایشات و چکاب ها ی شما مناسب ترین قرص کاهش اشتها را برای شما تجویز خواهد کرد.